Dodávky kotlů

Dodáváme kotle spalující plynná (zemní plyn, vodík, důlní plyny, procesní plyny) kapalná (ELTO, procesní kapaliny) a tuhá paliva (uhlí, biomasa, TAP) včetně kotlů na elektřinu. Spolupracujeme s předními tuzemskými i zahraničními výrobci. Zařízení navrhneme, dodáme a uvedeme do provozu. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Dodáváme kotle různých kategorií

Parní, horkovodní a teplovodní kotle

Parní, horkovodní a teplovodní kotle

Dodáváme vysoce kvalitní žárotrubné balené kotle. Teplovodní a horkovodní kotle o výkonu od 1 do 40 MW a tlaku do 16 bar. (Speciálně 40 bar). Parní kotle o výkonu 1 až 60 t/h páry o tlaku do 40 bar. Kotle jsou navrhovány vždy pro konkrétní aplikaci, jsou vybaveny hořáky dle přání zákazníka a případně vybaveny zařízením BOSB.

Vysokonapěťové elektrodové kotle

Vysokonapěťové elektrodové kotle

Dodáváme teplovodní, horkovodní a parní kotle o výkonech od 1 do 75 MW. Parní kotle jsou konstruovány pro sytou i přehřátou páru. Zařízení je vhodné i pro poskytování služeb výkonové rovnováhy (SVR) aFRR- a mFRR-.

Nízkonapěťové kotle s elektrickými topnými elementy

Pro zapojení do soustav o nízkém napětí jsou dodávány elementové elektrické kotle. Vyrábějí se o výkonech od 100 KW do 10 MW. Jsou vhodné i pro poskytování služeb výkonové rovnováhy (SVR) aFRR- a mFRR-.